• تلفن رایگان:  56493163-021
  • ایمیل ما: info@arjanrabo.com
  • ساعت کاری: 08:00-17:00
English عربی

درباره شرکت

 

شرکت تجاری ارژن رابو با مسئولیت محدود توسط آقایان دکتر بهروز رشیدی به سمت رئیس هیئت مدیره و مهندس نعمت سعیدی به سمت مدیر عامل  در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ و به شناسه ملی ۱۴۰۰۸۴۵۰۶۵۱ ثبت و تاسیس گردیده است . ارژن رابو با مدیریتی علمی و سازمان یافته به عنوان یک شرکت بازرگانی و تجاری در سطوح ملی و بین‌المللی فعالیت دارد. مدیر عامل و هیئت مدیره این شرکت با مطالعاتی گسترده و دقیق و با بهره‌گیری از نظرات کارشناسی ، اهداف بلند مدتی جهت فعالیت شرکت ، طراحی و تعقیب می‌نماید .

موضوع فعالیت این شرکت به شرح زیر می‌باشد :
خرید ، فروش ، تولید ، بسته‌بندی ، واردات ، صادرات و خدمات پس از فروش انواع روغن موتوری و صنعتی ، انواع ورق‌های فولادی ، ورق‌های رنگی و کامپوزیت ، کلیه کالاهای مجاز بازرگانی ، برپایی همایش‌ها و سمینارها، اخذ و اعطای نمایندگی شرکت‌های معتبر داخلی و خارجی ، ترخیص کالا از کلیه گمرکات داخلی و بین‌المللی .
شرکت ارژن رابو در دو استان تهران و بوشهر در زمینه توزیع انواع روغن‌های ( بنزینی ، دیزلی و صنعتی ) فعالیت می‌کند و دارای عاملیت رسمی شرکت نفت ایرانول در استان بوشهر می‌باشد .

ارژن رابو افتخار دارد که از زمان تاسیس تا اکنون در زمینه توزیع و عرضه انواع روغن‌های موتوری ، بنزینی ، دیزلی ، روانکارها ، روغن‌های صنعتی و روغن‌های دریایی جهت مصارف کشتی ، قایق و گریس موفقیت چشم‌گیری کسب کرده است . این شرکت با اخذ عاملیت و نمایندگی فروش شرکت‌های بزرگ تولید کننده روغن از جمله : شرکت نفت ایرانول و شرکت احیا سپاهان ( RESCO ) به صورت بی واسطه به عرضه انواع روغن‌های ذکر شده می‌پردازد .چنانچه این شرکت عاملیت فروش شرکت نفت ایرانول را در استان بوشهر دارا می‌باشد و دارای دفتر مرکزی فروش و مدیریت در استان تهران با کادری مجرب به عرضه گسترده انواع روغن‌های ذکر شده با دیگر برندهای معتبر در استان تهران و درگیر استان‌ها اهتمام دارد .
شرکت ارژن رابو علاوه بر عرضه انواع روغن‌های تولیدی شرکت‌های معتبر با اخذ و ثبت برند لوبرون ( LUBERUN ) به تولید و عرضه روغن موتوری لوبرون با کیفیت بسیار بالاپرداخته است .روغن لوبرون بر اساس استانداردهای بین‌المللی تولید و انحصاری شرکت ارژن رابو می‌باشد.